Zaufali nam

Zaufali nam

 
 
 

Agnieszka i Tomasz

Magdalena to niesamowita profesjonalistka w każdym calu. Jej pomoc przy organizacji naszego wesela była nieoceniona. Wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku. Warto zaufać jej kreatywnym pomysłom, bo dodały naszemu przyjęciu niepowtarzalnego charakteru:)

Z czystym sumieniem polecam usługi Kurlovicz Wedding Planner!

Monika i Sebastian

Madzia to ZŁOTA Dziewczyna! Gdyby nie Ona na pewno nie bylibyśmy w stanie dopracować wielu szczegółów. Jestem niesamowicie wdzięczna z profesjonalna pomoc! dzięki Kurlovicz Weeding Planner mój sen był znacznie spokojniejszy i myśli w głowie poukładane.

Martyna i Marcin

W tak krótkim czasie dokonałaś praktycznie niemożliwego! Świetna współpraca. Dziękujemy za wszystko i gorąco polecamy!

Magda i Piotr

Każdy detal był zrobiony w tak pięknym i gustownym stylu. Wszyscy goście byli niesamowicie zaskoczeni i oczarowani salą i wystrojem. Pani Madzia działa jak lek uspokajający, zero stresu i nerwów przez cały proces przygotowań. Bez niej nic by się nie udało. Dziękujemy !

 Kamila i Konrad

Taki dzień jak ślub i wesele zdarza się raz w życiu, wiadomo że wiąże się z ogromnym stresem,chyba że w okolicy jest Madzia.: Pełen profesjonalizm opanowanie dobre słowo i mega oddanie sprawie to cała ona serdecznie polecam ! Jeżeli nie chcesz zostawić wszystkiego przypadkowi lepiej zgłoś się do niej.